Hoppa till sidans innehåll

Tävling

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 9 Borås Pojkar

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergdalens IK Röd Henrik Karlsson 0703126380 0703126380 Röd/Röd/Röd
Borås AIK Dastan Rashid Röd/Blå/Röd
Brämhults IK Anders Ljungqvist 0733128516 Svart/Svart/Svart
Byttorps IF Andreas Gustafsson 0722033670 Grön/Vit/Grön
Dalsjöfors GoIF Magnus Clasén 0708364745 Grön/Svart /Grön
Fristads GoIF Daniel Pettersson 0703178909 Grön/Vit/Grön
Norrby IF Vit Jimmy Frank Chammas 0736505558 Blå/Vit/Blå
Sparsörs AIK Magnus Thell 0761041901 Svart/Vit/Gul-svart
Timmele GoIF Patrik Ahlin 032135679 0703000609 Röd/Vit/Röd
Ulricehamns IFK Blå Jonas Magnusson 0705234413 Blå-svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2022-05-06 19:00 Norrby IF Vit - Byttorps IF Ramnavallen
2022-05-08 11:00 Fristads GoIF - Borås AIK Hedens IP Konstgräs
2022-05-08 17:00 Brämhults IK - Ulricehamns IFK Blå Brämhults IP C
2022-05-08 18:30 Sparsörs AIK - Timmele GoIF Trollevi C konstgräs
2022-05-14 14:30 Borås AIK - Dalsjöfors GoIF Bodavallen C konstgräs
2022-05-15 15:00 Timmele GoIF - Brämhults IK Idrottsparken C
2022-05-15 15:00 Byttorps IF - Bergdalens IK Röd Byttorps IP B
2022-05-15 15:20 Ulricehamns IFK Blå - Norrby IF Vit Lassalyckan C-plan
2022-05-22 15:00 Sparsörs AIK - Borås AIK Trollevi B
2022-05-22 16:00 Bergdalens IK Röd - Ulricehamns IFK Blå Björkängsvallen, Borås
2022-05-22 16:00 Dalsjöfors GoIF - Fristads GoIF Gårdavallen A-plan
2022-05-25 18:00 Fristads GoIF - Sparsörs AIK Hedens IP Konstgräs
2022-05-29 11:00 Timmele GoIF - Bergdalens IK Röd Idrottsparken C
2022-05-29 11:30 Borås AIK - Brämhults IK Bodavallen C konstgräs
2022-05-29 13:30 Norrby IF Vit - Timmele GoIF Ramnavallen
2022-05-29 16:20 Ulricehamns IFK Blå - Byttorps IF Lassalyckan C-plan
2022-05-30 18:30 Sparsörs AIK - Dalsjöfors GoIF Trollevi C konstgräs
Juni
2022-06-03 18:30 Brämhults IK - Fristads GoIF Brämhults IP C
2022-06-05 10:00 Norrby IF Vit - Borås AIK Ramnavallen
2022-06-05 15:00 Byttorps IF - Timmele GoIF Byttorps IP B
2022-06-11 12:15 Dalsjöfors GoIF - Brämhults IK Gårdavallen A-plan
2022-06-12 11:00 Timmele GoIF - Ulricehamns IFK Blå Idrottsparken C
2022-06-12 13:00 Borås AIK - Bergdalens IK Röd Bodavallen C konstgräs
2022-06-12 15:00 Fristads GoIF - Norrby IF Vit Hedens IP Konstgräs
2022-06-17 18:00 Norrby IF Vit - Dalsjöfors GoIF Ramnavallen
2022-06-19 13:00 Byttorps IF - Borås AIK Byttorps IP B
2022-06-19 15:00 Brämhults IK - Sparsörs AIK Brämhults IP C
2022-06-22 18:00 Fristads GoIF - Byttorps IF Hedens IP Konstgräs
2022-06-26 17:00 Borås AIK - Ulricehamns IFK Blå Bodavallen C konstgräs
2022-06-26 18:00 Sparsörs AIK - Norrby IF Vit Trollevi B
2022-06-26 18:00 Dalsjöfors GoIF - Bergdalens IK Röd Gårdavallen A-plan
2022-06-29 18:00 Bergdalens IK Röd - Fristads GoIF Björkängsvallen, Borås
Augusti
2022-08-13 11:00 Bergdalens IK Röd - Sparsörs AIK Björkängsvallen, Borås
2022-08-13 11:00 Norrby IF Vit - Brämhults IK Ramnavallen
2022-08-14 11:00 Timmele GoIF - Borås AIK Idrottsparken C
2022-08-14 13:00 Byttorps IF - Dalsjöfors GoIF Byttorps IP B
2022-08-14 15:20 Ulricehamns IFK Blå - Fristads GoIF Lassalyckan C-plan
2022-08-19 18:30 Sparsörs AIK - Byttorps IF Trollevi B
2022-08-21 15:00 Dalsjöfors GoIF - Ulricehamns IFK Blå Gårdavallen A-plan
2022-08-21 17:00 Fristads GoIF - Timmele GoIF Hedens IP Konstgräs
2022-08-21 18:30 Brämhults IK - Bergdalens IK Röd Brämhults IP C
2022-08-28 10:30 Bergdalens IK Röd - Norrby IF Vit Björkängsvallen, Borås
2022-08-28 11:00 Timmele GoIF - Dalsjöfors GoIF Idrottsparken C
2022-08-28 16:20 Ulricehamns IFK Blå - Sparsörs AIK Lassalyckan C-plan
2022-08-28 17:00 Byttorps IF - Brämhults IK Byttorps IP B
September
2022-09-03 11:00 Byttorps IF - Norrby IF Vit Byttorps IP B
2022-09-04 11:00 Timmele GoIF - Sparsörs AIK Idrottsparken C
2022-09-04 16:20 Ulricehamns IFK Blå - Brämhults IK Lassalyckan C-plan
2022-09-10 09:00 Bergdalens IK Röd - Byttorps IF Björkängsvallen, Borås
2022-09-10 10:00 Norrby IF Vit - Ulricehamns IFK Blå Ramnavallen
2022-09-11 11:00 Dalsjöfors GoIF - Borås AIK Gårdavallen A-plan
2022-09-11 15:00 Brämhults IK - Timmele GoIF Brämhults IP C
2022-09-17 11:00 Borås AIK - Sparsörs AIK Bodavallen C konstgräs
2022-09-17 12:20 Ulricehamns IFK Blå - Bergdalens IK Röd Lassalyckan C-plan
2022-09-18 11:00 Timmele GoIF - Norrby IF Vit Idrottsparken C
2022-09-18 13:00 Fristads GoIF - Dalsjöfors GoIF Hedens IP Konstgräs
2022-09-25 13:30 Bergdalens IK Röd - Timmele GoIF Björkängsvallen, Borås
2022-09-25 14:00 Brämhults IK - Borås AIK Brämhults IP C
2022-09-25 14:00 Sparsörs AIK - Fristads GoIF Trollevi C konstgräs
2022-09-25 15:00 Byttorps IF - Ulricehamns IFK Blå Byttorps IP B
Oktober
2022-10-02 11:00 (Inst.) Fristads GoIF - Bergdalens IK Röd Hedens IP Konstgräs
2022-10-02 16:00 (Inst.) Dalsjöfors GoIF - Byttorps IF Gårdavallen A-plan
December
2022-12-24 00:00 (Inst.) Dalsjöfors GoIF - Sparsörs AIK Gårdavallen A-plan
2022-12-24 00:00 (Inst.) Fristads GoIF - Brämhults IK Hedens IP
2022-12-24 00:00 (Inst.) Borås AIK - Norrby IF Vit Bodavallen C konstgräs
2022-12-24 00:00 (Inst.) Timmele GoIF - Byttorps IF Idrottsparken C
2022-12-24 00:00 (Inst.) Bergdalens IK Röd - Borås AIK Björkängsvallen, Borås
2022-12-24 00:00 (Inst.) Norrby IF Vit - Fristads GoIF Ramnavallen
2022-12-24 00:00 (Inst.) Brämhults IK - Dalsjöfors GoIF Brämhults IP C
2022-12-24 00:00 (Inst.) Ulricehamns IFK Blå - Timmele GoIF Lassalyckan C-plan
2022-12-24 00:00 (Inst.) Sparsörs AIK - Brämhults IK Trollevi B
2022-12-24 00:00 (Inst.) Dalsjöfors GoIF - Norrby IF Vit Gårdavallen A-plan
2022-12-24 00:00 (Inst.) Borås AIK - Byttorps IF Bodavallen C konstgräs
2022-12-24 00:00 (Inst.) Bergdalens IK Röd - Dalsjöfors GoIF Björkängsvallen, Borås
2022-12-24 00:00 (Inst.) Norrby IF Vit - Sparsörs AIK Ramnavallen
2022-12-24 00:00 (Inst.) Ulricehamns IFK Blå - Borås AIK Lassalyckan C-plan
2022-12-24 00:00 (Inst.) Byttorps IF - Fristads GoIF Byttorps IP B
2022-12-24 00:00 (Inst.) Brämhults IK - Norrby IF Vit Brämhults IP C
2022-12-24 00:00 (Inst.) Sparsörs AIK - Bergdalens IK Röd Trollevi B
2022-12-24 00:00 (Inst.) Fristads GoIF - Ulricehamns IFK Blå Hedens IP
2022-12-24 00:00 (Inst.) Borås AIK - Timmele GoIF Bodavallen C konstgräs
2022-12-24 00:00 (Inst.) Bergdalens IK Röd - Brämhults IK Björkängsvallen, Borås
2022-12-24 00:00 (Inst.) Timmele GoIF - Fristads GoIF Idrottsparken C
2022-12-24 00:00 (Inst.) Ulricehamns IFK Blå - Dalsjöfors GoIF Lassalyckan C-plan
2022-12-24 00:00 (Inst.) Byttorps IF - Sparsörs AIK Byttorps IP B
2022-12-24 00:00 (Inst.) Norrby IF Vit - Bergdalens IK Röd Ramnavallen
2022-12-24 00:00 (Inst.) Brämhults IK - Byttorps IF Brämhults IP C
2022-12-24 00:00 (Inst.) Sparsörs AIK - Ulricehamns IFK Blå Trollevi B
2022-12-24 00:00 (Inst.) Dalsjöfors GoIF - Timmele GoIF Gårdavallen A-plan
2022-12-31 11:00 Borås AIK - Fristads GoIF Bodavallen C konstgräs

Postadress:
Borås AIK - Fotboll
Sjumilagatan 10
50742 Borås

Kontakt:
Tel: 0763030055
E-post: This is a mailto link

Se all info

    GULDSPONSORER

AB Bostäder

ICA Maxi

 Elkontakt

Effektiv Borås

Stema

Sparbanken

McDonalds Borås 

Riksbyggen

Dina försäkringar

Victoria Park

V/S/B

Holgers Stugmaterial

Ås Härads Fastigheter

City Gross Borås

XL Bygg

Gibon

Brämhults Plast Teknik

THK Produkter

Coffee Box

Borås Stad

Länsförsäkringar Borås

 Nitta Busstrafik

 Riddarhälsan

  SILVERPONSORER

Boel &Jan

George Andersons Golv

      Bredareds Rör

FR Fastighetsservice

Campino

Preem

Försäkringsservice

Bygg Plåt i Väst

Wiwes

VG Idrott